Večer sevdaha u Dubrovniku

Čast nam je najaviti “Večer sevdaha” u DUBROVNIKU, nastup popularne grupe MOSTAR SEVDAH REUNION u dana 07.03.2014 u hotelu “Libertas-Rixos”sa početkom u 20.00. U organizaciji Vijeća bošnjačke nacionalne manjine Grada Dubrovnika. Ulaz je besplatan, za sve informacije možete se obratiti /Zijad Škaljić tajnik 0992025633./

Kategorija: Novosti

You might like:

The Right Essay Posting Assist The Right Essay Posting Assist
Why Absolutely Everybody Is Talking About How to Write Your Own Letter of Recommendation and What You Should Do Why Absolutely Everybody Is Talking About How to Write Your Own Letter of Recommendation and What You Should Do
The Secret of Essay Help No One Is Talking About The Secret of Essay Help No One Is Talking About
A History of Get Essays Authored for yourself Refuted A History of Get Essays Authored for yourself Refuted
Powered by Inovator